1700 zł

Kurs prawa jazdy kat. A1 uprawnia do prowadzenia motocykla o pojemności skokowej silnika nie większej, jak 125 cm³, mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg. Żeby uzyskać uprawnienia kat. A1, po odbytym szkoleniu, należy zdać egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD). W trakcie trwania kursu, nasi doświadczeni instruktorzy przygotują Cię do bezpiecznej jazdy, zgodnie z najnowszymi wytycznymi.

Prawo jazdy kat. A1 uprawnia także do kierowania:

- motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW,

- motorowerem (pojemność silnika spalinowego do 50 cm³, lub moc silnika elektrycznego do 4 kW, prędkość maks. 45 km/h.),

- czterokołowcem lekkim (masa własna do 350 kg, prędkość maks. 45km/h.

Aby zdobyć uprawnienia kat. A1, musisz spełnić określone wymagania:

- Po pierwsze – należy mieć ukończone co najmniej 16 lat,

- jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, powinieneś posiadać pisemną zgodę rodzica, lub opiekuna prawnego,

- niezbędne jest orzeczenie lekarskie o braku przeciwskazań do kierowania pojazdem,

- przed przystąpieniem do kursu prawa jazdy kat. A1, należy uzyskać profil Kandydata na Kierowcę (PKK),

- należy odbyć kurs i zdać egzamin państwowy.

Badanie lekarskie o braku przeciwskazań do prowadzenia pojazdów przeprowadzane są w OSK Classic. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami w tej dziedzinie, posiadającymi uprawnienia zgodne z ustawą osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami.

PKK – jak utworzyć profil?

Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) generowany jest przez Starostwo Powiatowe (odpowiednie dla miejsca zamieszkania przyszłego kierowcy). Z zaświadczeniem lekarskim należy udać się do Wydziału Komunikacji oraz złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Do wypełnionego wniosku dołączyć należy fotografię odpowiednią do prawa jazdy. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, niezbędna będzie także pisemna zgoda rodzica, lub innego opiekuna prawnego. Więcej informacji na ten temat, znaleźć można tu: https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-prawo-jazdy. Dopiero z numerem PKK możesz zapisać się na kurs nauki jazdy kat A1.

Czas trwania kursu:

Jak długo będzie trwało szkolenie kat. A1, zależy w dużej mierze od Ciebie, Twoich możliwości i preferencji.  Ustalamy harmonogram zajęć dostosowany do Ciebie. Tym samym, to Ty decydujesz w jaki sposób zajęcia rozłożą się w czasie. Cały kurs kat. A1, nie może trać mniej, niż: 30 godzin lekcyjnych - zajęcia teoretyczne i 20 godzin zegarowych - zajęcia praktyczne.

W ramach szkolenia otrzymasz:

- zajęcia teoretyczne – 30 godzin lekcyjnych,

- zajęcia praktyczne – 20 godzin zegarowych,

- materiały dydaktyczne (książka i płyta CD),

- teoretyczny i praktyczny egzamin wewnętrzny.

Zajęcia praktyczne przeprowadzamy na motocyklu identycznym, jak na egzaminie państwowym – YAMACHA YBR 125.

Jeśli wolisz, bądź nie masz możliwości odbycia kursu teoretycznego stacjonarnie, nic straconego. Możesz zrobić to nie wychodząc z domu, ONLINE.

Jeśli chcesz przejść z kat. A1 na:

- uprawnienia kat. A, należy odbyć 10 godzin zajęć praktycznych – 600 zł.

- uprawnienia kat. A2, należy odbyć 20 godzin zajęć praktycznych – 900 zł.

Jeśli posiadasz prawo jazdy kat. B przynajmniej 3 lata, uzyskujesz również uprawnienia do prowadzenia motocykla o pojemności skokowej silnika nie przekraczającej 125 cm³. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę jazd doszkalających na motocyklu YAMACHA YBR 125. W ramach kursu doszkalającego oferujemy 10 godzin zajęć praktycznych za 600 zł.


Galeria

Mapa dojazdu
Kiedy i gdzie?

Radzymin

ul. Kilińskiego 9A

Piątek, 24 kwietnia 2020

od 18:30 do 20:30

Szukasz najlepszej szkoły nauki jazdy w okolicy?

Nasza oferta