1800 zł

Kurs prawa jazdy kat. A2 przygotowuje do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (WORD). Naszym priorytetem jest przygotowanie Cię do bezpiecznej i komfortowej jazdy w ruchu drogowym oraz zdania samego egzaminu. Prawo jazdy kat. A2 uprawnia  do kierowania motocyklem o mocy silnika nieprzekraczającej 35 kW (47KM) oraz stosunku mocy do masy własnej nie większym niż 0,2 kW/kg. To w większości popularne „500”-tki (jak np. Honda CB500).

Prawo jazdy kat. A2 daje Ci także uprawnienia do prowadzenia:

- motocykla trójkołowego o mocy nieprzekraczającej 15 kW,

- motoroweru pojazd jednośladowy lub dwuśladowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej nieprzekraczającej 50 cm3, którego konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h.,

- czterokołowca lekkiego – czterokołowiec, którego masa własna nie przekracza 350 kg i konstrukcja ogranicza prędkość jazdy do 45 km/h.


Każdy z wymienionych pojazdów może w ramach kategorii A2 ciągnąć przyczepę

Żeby zapisać się na kurs prawa jazdy kat. A2 wymagane jest:

- osiągnięcie odpowiedniego wieku – skończone minimum 17 lat i 9 miesięcy,

- posiadanie orzeczenia o braku przeciwskazań do prowadzenia pojazdów,

- uzyskanie profilu Kandydata na Kierowcę (PKK),

Badanie lekarskie o braku przeciwskazań do prowadzenia pojazdów przeprowadzane są w OSK Classic. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami w tej dziedzinie, posiadającymi uprawnienia zgodne z ustawą osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami.

PKK – jak utworzyć profil?

Profil kandydata na kierowcę (PKK) generowany jest przez Starostwo Powiatowe (odpowiednie dla miejsca zamieszkania przyszłego kierowcy). Z zaświadczeniem lekarskim należy udać się do Wydziału Komunikacji oraz złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Do wypełnionego wniosku dołączyć należy fotografię odpowiednią do prawa jazdy. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, niezbędna będzie także pisemna zgoda rodzica, lub innego opiekuna prawnego. Więcej informacji na ten temat, znaleźć można tu: https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-prawo-jazdy. Dopiero z numerem PKK możesz zapisać się na kurs nauki jazdy kat A2.

Czas trwania kursu:

Kurs prawa jazdy kat. A2 obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 20 godzin zajęć praktycznych. Harmonogram zajęć dostosowujemy do potrzeb, preferencji i możliwości kursanta. Dlatego, to w dużej mierze od Ciebie zależy, jak długo potrwa szkolenie.

Zajęcia praktyczne przeprowadzamy na motocyklu SUZUKI GLADIUS SFV 650 – identycznym jak na egzaminie państwowym.

W ramach szkolenia otrzymasz:

- zajęcia teoretyczne – 30 godzin lekcyjnych,

- zajęcia praktyczne – 20 godzin zegarowych,

- materiały dydaktyczne (książka i płyta CD),

- teoretyczny i praktyczny egzamin wewnętrzny.

Jeśli wolisz, bądź nie masz możliwości odbycia kursu teoretycznego stacjonarnie, nic straconego. Możesz zrobić to nie wychodząc z domu, ONLINE.

Posiadasz prawo jazdy kat. A2, a chciałbyś przejść na kat. A? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. Należy odbyć jedynie 10 godzin zajęć praktycznych – 600 zł.


Galeria

Mapa dojazdu
Kiedy i gdzie?

Radzymin

ul. Kilińskiego 9A

Piątek, 24 kwietnia 2020

od 18:30 do 20:30

Szukasz najlepszej szkoły nauki jazdy w okolicy?

Nasza oferta